Kiermasz Świąteczny

W dniu 1 grudnia 2023 roku, korytarze naszej Szkoły przemieniły się w urokliwą krainę świątecznych ozdób podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego, zainicjowanego przez Radę Rodziców. To niezwykłe wydarzenie stało się miejscem nie tylko zakupów, ale przede wszystkim spotkania się w magicznej atmosferze świąt.

Każda klasa przygotowała swoje stoisko, które stworzyło bogactwo ręcznie wykonanych ozdób świątecznych. Wśród nich można było znaleźć nie tylko tradycyjne stroiki czy bombki, ale także oryginalne choinki, kubki, kartki świąteczne i inne wyroby, które z dumą prezentowali uczniowie. Kreatywność i zaangażowanie uczniów zaskoczyły i zachwyciły.

Rada Rodziców z kolei zaskoczyła smakoszy. Ich stoisko uginało się od pysznych ciast, które nie tylko kusiły aromatem, ale również wywoływały uśmiechy na twarzach odwiedzających.

W barze można było skosztować rozgrzewającej kawy czy herbaty, co było idealnym preludium do dłuższej chwili przy kominku i fotelu. Fotobudka była prawdziwym hitem, dostarczając uśmiechów i wspomnień na długo.

To nie tylko kiermasz – to spotkanie, które skupiło w sobie całą magię świąt i wspólnoty. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego wydarzenia, tworząc razem niepowtarzalną atmosferę.