„W drodze do stajenki..”- koncert kolęd

21 grudnia 2023 roku, w murach naszej szkoły rozbrzmiewały dźwięki kolęd, tworząc niezapomnianą atmosferę świąt Bożego Narodzenia. To wyjątkowe spotkanie, poprowadzone z pasją i zaangażowaniem, okazało się prawdziwym świątecznym wydarzeniem.

Dyrektor Szkoły, Pani Dorota Suder, serdecznie powitała wszystkich gości, wprowadzając w magiczną aurę świątecznego wieczoru. Główną wydarzeniem wieczoru był spektakl przypominający historię narodzin Jezusa Chrystusa, przygotowany przez utalentowanych uczniów pod kierunkiem Siostry Julity Szydlak. Ich wykonanie nie tylko sprawiło, że dźwięki kolęd napełniły przestrzeń, ale również przeniosło nas w refleksyjny nastrój przedświątecznej zadumy.

Konferansjerka, Jolanta Hakiel, z delikatnością i wyczuciem zapowiadała kolejnych występujących. Chór szkolny, pod dyrekcją Piotra Węglarza, zaimponował publiczności, prezentując zarówno tradycyjne kolędy, jak i nowoczesne aranżacje.

Wszyscy uczestnicy opuścili aulę z uśmiechem na twarzy, a sercami napełnionymi radością i refleksją. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tej wyjątkowej chwili i sprawili, że magia świąt zagościła w naszych sercach.