Warsztaty wielkanocne

W dniu 16 marca na terenie naszej szkoły odbyły się warsztaty wielkanocne, zorganizowane przez Radę Rodziców Szkoły. To wydarzenie pełne kreatywności i radości pozwoliło uczestnikom na tworzenie wyjątkowych dekoracji świątecznych oraz delektowanie się atmosferą zbliżających się świąt.

Podczas warsztatów, uczniowie mieli okazję wyrazić swoją kreatywność poprzez przygotowanie stroików świątecznych, kartek wielkanocnych, diamentowych obrazów, wiosennej dekoracji w słoiku, oraz prac z wykorzystaniem techniki decoupage. Nie zabrakło również przyjemności tworzenia filcowych ozdób w kształcie zajączków i jajek, a także ozdabiania własnoręcznie wypieczonych ciasteczek i mazurków.

Dodatkowo, uczestnicy mogli wziąć udział w emocjonującej zabawie w poszukiwanie ukrytych jajek, które kryły w sobie niespodzianki i słodkie prezenty. Atmosfera pełna było radości i entuzjazmu, a każdy znalazł coś dla siebie, czerpiąc
z tego wyjątkowego dnia niezapomniane wspomnienia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie, które sprawiły, że nasze Warsztaty Wielkanocne były niezwykłym wydarzeniem.