Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas 8A, 8B i 8C. Był to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, wspomnień i podsumowań ośmiu lat spędzonych w murach naszej szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego oraz uroczystego przekazania sztandaru uczniom klasy 7A.

W swoim przemówieniu Pani Dyrektor podziękowała uczniom za zaangażowanie, sukcesy oraz godne reprezentowanie Szkoły Podstawowej nr 97 w Krakowie. Nie zabrakło także wspomnień o przyjaźniach, wspólnie spędzonych latach i emocjach towarzyszących końcowi tego ważnego etapu.

Podczas uroczystości wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla najlepszych uczniów. Po raz pierwszy przyznano również tytuły Sportowca Roku . Pani Dyrektor wręczyła również odznaczenia i nagrody Wybitnego Absolwenta Szkoły Podstawowej nr 97 w Krakowie.

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła absolwentom sukcesów w nowych szkołach oraz bezpiecznych i pełnych radości wakacji.

Piękną oprawę artystyczną zapewnił szkolny chór, dedykując swój występ absolwentom i całej społeczności szkolnej.

Drodzy Absolwenci – dziękujemy za wspólnie spędzone lata i życzymy powodzenia na nowej drodze!