Świetlicowy Konkurs Pięknego Czytania

Już po raz drugi w naszej świetlicy odbył się Świetlicowy Konkurs Pięknego Czytania, którego celem
było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, doskonalenie techniki czytania oraz kształtowanie
umiejętności pięknego i wyrazistego interpretowania tekstu. Uczestnicy konkursu zaprezentowali
wybrane fragmenty tekstu literackiego wykazując się płynnością czytania, poprawną dykcją, odpowiednią
intonacją oraz umiejętnością oddania nastroju tekstu.
Świetlicowym Mistrzem Pięknego Czytania w tym roku zostali:
w kategorii klas I Anna Bogusławska klasa 1a
w kategorii klas II Oliwia Liber klasa 2b
w kategorii klas III Filip Boberek klasa 3d
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i odwagę.
Mamy nadzieję, że konkurs zachęci dzieci do częstszego sięgania po książki i rozwijania pasji
czytelniczych.