Uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie klas ósmych

21.06.2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz pożegnanie klas ósmych. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, radości i wspomnień, który na długo pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem zebranych gości, nauczycieli, rodziców oraz uczniów przez Panią Dyrektor, która podziękowała wszystkim za przybycie. Następnie wygłosiła krótką przemowę skierowaną nie tylko do zebranych gości, ale przede wszystkim do uczniów klas ósmych, życząc im sukcesów w dalszej edukacji, realizacji marzeń oraz pomyślności
w życiu osobistym. Głos zabrała także Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Magdalena Gonçalves, która również złożyła uczniom serdecznie życzenia.

Uroczystość kontynuowano uroczystym przekazaniem sztandaru uczniom klas siódmych, co symbolizuje przekazanie tradycji i wartości naszej szkoły kolejnym rocznikom. Najbardziej wybitni uczniowie z klasy 8a, 8b i 8c, zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami.

Uroczystość zakończył pokaz artystyczny i muzyczny przygotowany przez uczniów klas 4-8 pod przewodnictwem Pana Piotra Węglarza. Występy uczniów dostarczyły wszystkim zgromadzonym wielu pozytywnych emocji i były pięknym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy udanych wakacji!