Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów

W piątek 14 czerwca 2024 roku w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – apel podsumowujący osiągnięcia naszych uczniów w drugim półroczu nauki. Był on okazją do wręczenia przez nauczycieli nagród i dyplomów tym uczniom, którzy osiągali sukcesy edukacyjne oraz sportowe. Uhonorowano laureatów licznych konkursów między innymi konkursów historycznych, ekologicznych, przyrodniczych, z języka angielskiego czy matematyki.

Wyczytano najlepszych sportowców, przyznano nagrodę najlepszemu czytelnikowi, a także Pani Dyrektor wręczyła zwycięzcom konkursu ortograficznego o „Pióro Dyrektora Szkoły” pamiątkowe długopisy i książki. Na zakończenie ogłoszono wyniki konkursu „Klasa na 6” – zwyciężyła klasa 6A oraz „Uczeń na 6” – I miejsce zajął Piotr Lenartowicz z klasy 8c.

Wszystkim serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy udanych wakacji.