Informacje dla przybywających z Ukrainy

Home Informacje dla przybywających z Ukrainy

Як записати дитину до школи №97

Початкова школа No 97 в Кракові, повідомляє про кількість вільних місць у класах для учнів з України.

З ціллю записати дитину до школи необхідно заповнити анкету та за необхідністю інші бланки – доступні в секретаріаті школи, або за посиланням

Необхідні документи для запису дитини до школи яка приїхала з України:

паспорт (посвідчення особи)

Секретаріат працює з понеділка по п’ятницю з 7:30-15:00 години

телефон: 122622515

електронна пошта: sp97@mjo.krakow.pl

сайт школи: www: sp97krakow.pl

 

Obwód szkoły / Вулиці належать до периметру школи: Adama Ciołkosza, Alojzego Horaka, Amarantowa, Anny Szwed-Śniadowskiej 1-38, Antoniego Kępińskiego, Antoniego Szyllinga, Armii „Kraków”, Bastionowa, Białostocka, Bieszczadzka, Bluszczowa, Borkowska, Chęcińska, Chojnicka, Chorzowska, Ciechanowska, Ciechocińska, Ciepła, Czajkowskiego, Czerska, Czesława Boratyńskiego, Czołgistów, Doktora Judyma, Dzikiej Róży, Eugenii Umińskiej, Eugeniusza Eibischa, Fałęcka, Forteczna, Gadomskiego, Goździkowa, Heleny Marusarzówny, Hubalczyków, Izydora Kopernickiego, Jana Gumowskiego, Jana Janowskiego od 16 do końca, Jana Krzysztofa Kluka, Jana Maklakiewicza, Jana Miodońskiego, Jana Skrzetuskiego, Jasielska, Józefa Bellerta, Józefa Gałęzowskiego, Józefa Kostrzewskiego, Józefa Kustronia, Jugowicka, Józefa Marcika, Julii Nenko, Kaliska, Karola Homolacsa, Kazimierza Kierzkowskiego, Kąpielowa 1-10, Kokosowa, Kolejarzy, Krośnieńska, Krzyżtoporska, ks. Władysława Dercza, ks. Władysława Mączyńskiego, Księżycowa, Kwiatowa, Leona Tochowicza, Leona Wachholza, Łódzka, Maksymiliana Rutkowskiego, Narvik, Nowodworskiego, Osiedle Zaułek Jugowicki, Owocowa, Piusa Welońskiego, Pustynna, Rabsztyńska, Rdzawa, Siarczana, Siostry Zygmunty Zimmer, Stanisława Dębickiego, Stefana Korbońskiego, Szmaragdowa, Tadeusza Banachiewicza, Torowa, Tulipanowa, Warowna, Wichrowa, Wiktora Zina, Wincentego Kadłubka, Zagaje, Zakopiańska od 122 do 200 (parzyste), Zakopiańska od 137 do 181 (nieparzyste), Zawiszy, Zbigniewa i Andrzeja Pronaszków, Zembrzycka, Zygmunta Radnickiego, Żaków Krakowskich.

wniosek o przyjęcie ucznia / заява про прийняття дитини до школи

Jak zapisać dziecko do Szkoły Podstawowej nr 97 w Krakowie

Szkoła Podstawowa nr 97 w Krakowie informuje o liczbie wolnych miejsc dla uczniów przybywających z Ukrainy

W celu zapisania dziecka do szkoły należy wypełnić wniosek i ewentualnie inne druki – dostępne w sekretariacie lub do pobrania

Dokument wymagany przy zapisie do szkoły Dziecka, przybywającego z Ukrainy, to paszport

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00

tel. 12 262 25 15

e-mail: sp97@mjo.kraków.pl;

www: sp97.krakow.pl